ngo, organizacje pozarządowe - forum dyskusyjne
Newsletter
Ustawienia »             Wyślij
Wyszukiwarka
 
ngo, organizacje pozarządowe - zgłoś organizację
 • Warsztaty animacji językowej Zip Zap
  2017-09-19

  Stowarzyszenie Inicjatyw Niemożliwych „Motyka”, we współpracy z Polsko-Niemiecką Współpracą Młodzieży już po raz czwarty organizuje warsztaty animacji językowej Zip Zap. Warsztaty odbędą się w dniach 23-26.11.2017 r. w Chełmnie. Zgłoszenia do dnia 20.11.2017 r. Udział w warsztatach jest odpłatny.

 • Środki na tryb pozakonkursowy dla organizacji z powiatów, które ucierpiały po kataklizmach
  2017-09-15

  Środki na działania skierowane do osób z niepełnosprawnościami, zamieszkałych na terenach powiatu bydgoskiego, nakielskiego, sępoleńskiego, tucholskiego i żnińskiego, dotkniętych sierpniową katastrofą naturalną.

 • Szkolenie w Grudziądzu - ochrona danych osobowych i pisanie projektów
  2017-09-15

  Zapraszamy na szkolenie o ochronie danych osobowych i o logice projektowej w połączeniu z prawidłowym wypełnianiem oferty zadania publicznego. Szkolenie odbędzie się w dniu 29 września 2017 r. w Grudziądzu.

 • Konsultacje programu współpracy na 2018 rok
  2017-09-15

  Zapraszamy do udziału w konsultacjach Programu współpracy samorządu województwa kujawsko-pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2018

 • Znajdź swoją pasję – warsztaty w Toruniu dla kobiet 50+
  2017-09-12

  Grupa nieformalna Deco Cafeteria zaprasza kobiety powyżej 50 lat do udziału w projekcie „Znajdź swoją pasję – warsztaty dla kobiet  50+”. W trakcie zajęć organizowanych w Toruniu pokażemy jak własnoręcznie przygotować piękne przedmioty do codziennego użytku domowego.
   

więcej
więcej

Witamy na naszej stronie

Portal „ngo.kujawsko-pomorskie.pl” powstał z myślą o organizacjach pozarządowych oraz innych podmiotach zainteresowanych rozwojem społeczeństwa obywatelskiego w naszym regionie. Na stronie zamieszczane będą informacje na temat inicjatyw podejmowanych na rzecz trzeciego sektora przez Urząd Marszałkowski, jak i przez organizacje pozarządowe, które za pośrednictwem tego portalu mogą informować o realizowanych przez siebie przedsięwzięciach.

W tym miejscu swoje prace relacjonować będzie Sejmik Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Rada Działalności Pożytku Publicznego. Tutaj też znajduje się baza organizacji pozarządowych, w której można w łatwy sposób wyszukać organizacje działające w danej gminie czy powiecie, jak i te zajmujące się określoną problematyką. Administratorem strony jest Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego, jednak jej współtwórcami powinny być też NGO-sy. Chcemy, aby strona była „żywa”, zawierała aktualne i praktyczne informacje, ale też by stanowiła platformę dialogu pomiędzy organizacjami pozarządowymi a samorządem województwa. W tym celu stworzone zostało „forum dyskusyjne” oraz „skrzynka pomysłów”. Zapraszamy do wypełniania ich treścią oraz do dzielenia się swoimi uwagami na temat strony pod adresem
ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Ostatnio dodane aktualności:
Ostatnio dodane organizacje:
Konkurs rodzynki z pozarządówki
Ogłoszenia organizacji
Skrzynka pomysłów
Forum organizacji pozarządowych województwa Kujawsko - Pomorskiego
Dobre praktyki z regionu
Ośrodki ekonomii społecznej w regionie
Sieci, federacje w regionie
Aktualne konsultacje społeczne
Podziel się procentem
Materiały ze szkoleń w ramach Bloku Szkoleniowo-Doradczego
Polecamy:
Skontaktuj się

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń
 


Piotr Niedziałkowski tel. 571 204 292

Anna Jakubowska tel. 571 293 076

Sylwia Błachowicz tel. 571 293 077

e-mail: ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Copyright © 2017 Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi