ngo, organizacje pozarządowe - forum dyskusyjne
Newsletter
Ustawienia »             Wyślij
Wyszukiwarka
 
ngo, organizacje pozarządowe - zgłoś organizację
 • Kontynuujemy kampanię pod nazwą "1% dla naszego regionu" - to już ósma edycja!
  2018-04-18

  Wspólnie wspomagajmy organizacje działające w województwie kujawsko-pomorskim - Po raz pierwszy można to zrobić za pomocą darmowego programu do rozliczania PIT. Znajdziesz go pod banerem "Wspieraj lokalnie" To już ostatnie chwile, aby wspomóc organizacje z naszego województwa - termin na składanie deklaracji upływa z końcem kwietnia.

 • „Logika projektu – czyli metodyka tworzenia projektu” - warsztaty w Brodnicy
  2018-04-09

  Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej (TSAS) realizujące zadanie na zlecenie Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego –  zaprasza przedstawicieli ngo na warsztaty praktyczne doskonalące umiejętności tworzenia projektu. Warsztat odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2018 r. w Brodnicy. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

 • Podsumowanie aktywności wojewódzkiej RDPP za 2017 rok
  2018-04-06

  Podobnie jak w roku ubiegłym, także teraz wojewódzka Rada Działalności Pożytku Publicznego przygotowała podsumowanie swojej aktywności za minione 12 miesięcy.

 • RODZYNKI Z POZARZĄDÓWKI - II ETAP KONKURSU
  2018-04-06

  5 kwietnia 2018 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Kapituły Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pn. „Rodzynki z Pozarządówki". Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 12 projektów, spośród 23 zgłoszonych na konkurs. Jeden wniosek nie spełnił kryteriów formalnych.

 • Badanie „Zakres i formy realizacji zasady partnerstwa w ramach RPO WK-P 2014-2020"
  2018-03-12

  Zakres i formy realizacji zasady partnerstwa w ramach RPO WK-P 2014-2020 - badanie przeprowadzone na wniosek i we współpracy z Radą Działalności Pożytku Publicznego Województwa Kujawsko-Pomorskiego

więcej
więcej

Witamy na naszej stronie

Portal „ngo.kujawsko-pomorskie.pl” powstał z myślą o organizacjach pozarządowych oraz innych podmiotach zainteresowanych rozwojem społeczeństwa obywatelskiego w naszym regionie. Na stronie zamieszczane będą informacje na temat inicjatyw podejmowanych na rzecz trzeciego sektora przez Urząd Marszałkowski, jak i przez organizacje pozarządowe, które za pośrednictwem tego portalu mogą informować o realizowanych przez siebie przedsięwzięciach.

W tym miejscu swoje prace relacjonować będzie Sejmik Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Rada Działalności Pożytku Publicznego. Tutaj też znajduje się baza organizacji pozarządowych, w której można w łatwy sposób wyszukać organizacje działające w danej gminie czy powiecie, jak i te zajmujące się określoną problematyką. Administratorem strony jest Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego, jednak jej współtwórcami powinny być też NGO-sy. Chcemy, aby strona była „żywa”, zawierała aktualne i praktyczne informacje, ale też by stanowiła platformę dialogu pomiędzy organizacjami pozarządowymi a samorządem województwa. W tym celu stworzone zostało „forum dyskusyjne” oraz „skrzynka pomysłów”. Zapraszamy do wypełniania ich treścią oraz do dzielenia się swoimi uwagami na temat strony pod adresem
ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Ostatnio dodane aktualności:
Ostatnio dodane organizacje:
Konkurs rodzynki z pozarządówki
Ogłoszenia organizacji
Skrzynka pomysłów
Forum organizacji pozarządowych województwa Kujawsko - Pomorskiego
Dobre praktyki z regionu
Ośrodki ekonomii społecznej w regionie
Sieci, federacje w regionie
Aktualne konsultacje społeczne
Podziel się procentem
Darmowy program do rozliczania pit w województwie kujawsko-pomorskim
Materiały ze szkoleń w ramach Bloku Szkoleniowo-Doradczego
Polecamy:
Skontaktuj się

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń
 


Piotr Niedziałkowski tel. 571 204 292

Anna Jakubowska tel. 571 293 076

Sylwia Błachowicz tel. 571 293 077

e-mail: ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Copyright © 2018 Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi